Kokybės garantija, prekių pristatymo ir grąžinimo sąlgygos

KOKYBĖS GARANTIJA:

  • Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai.
  • Visoje ES galiojanti direktyva 1999/44/EC numato ne trumpesnį nei 24 mėn. garantinį laikotarpį.
  • Pateikiant prekę garantiniam remontui pakanka turėti pirkimo dokumentą arba užpildytą garantinį taloną.
  • Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai.
  • Garantinį remontą atlieka autorizuoti serviso centrai.
  • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad pakanka turėti pirkimo dokumentą (kasos čekis, sąskaita-faktūra ar lizingo sutartis) jei juose yra tiksliai nurodytas gaminys. Toks dokumentas patvirtina prekės įsigijimo datą ir asmenį, kuris įsigijo įrangą. Pardavėjo garantinį taloną papildomai pateikti būtina tik jei pirkimo dokumente nėra tiksliai nurodytas įrangos modelis (tuomet garantiniame dokumente turi būti nurodyti įrangos identifikavimo duomenys).

 

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS:

MB "Inhesta" siūlomi šie prekių pristatymo būdai:

  • Kurjerio paslaugos: pristatymo terminas 1-3 dienos. 
  • Individualus pristatymas vykdant įrangos montavimo darbus.  Pristatymo terminas suderinamas individualiai su klientu.

Prekių pristatymo terminas tikslinamas kiekvienos prekės atveju, nes skiriasi prekių pristatymo iš tiekėjų sandėlių terminai.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu info@inhesta.lt , nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Prekės grąžinimo išlaidos nėra padengiamos Pardavėjo.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS:
1. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti nuotolinių būdu ar ne prekybos patalpose sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui rašytine forma elektroniniu paštu info@inhesta.lt. Šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių (plačiau ČIA->>).
1.1. Pirkėjas turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties tik tuo atveju, jei visos grąžinamos prekės yra su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, vienkartinė prekių pakuotė nėra pažeista, t.y. prekės nepraradusios tokios išvaizdos, kokia buvo parduotos.
1.2. Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės turi būti grąžintos Pirkėjo sąskaita per 14 dienas nuo pranešimo gavimo.
1.3. Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 14 dienų nuo prekės sugrąžinimo bus grąžinta prekės kaina su prekių pristatymo išlaidomis.
1.4. Pirkėjas negali pasinaudoti 1 punkte nustatyta teise atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, jeigu prekės nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo).