Apie Mus

MB „Inhesta”

 

Jums reikalinga šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo  sistema?  Ieškote vonios ar virtuvės įrangos, drėkintuvų ar sausintuvų savo patalpoms? Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti!

 

Mes galime ne tik parinkti sistemas, tačiau jas suprojektuoti, sumontuoti bei jas prižiūrėti. Papildomiems Jūsų poreikiams – siūlome įsigyti oro drėkinimo, sausinimo, bei vonios kambario ir virtuvės įrangos prekių.

 

Klientams siūlome individualizuotus sprendimus,  pritaikytus pagal konkretaus   buto, namo ar kitų patalpų  specifiką. Mes stengiamės Jums išspręsti situaciją ar problemą, o ne tiesiog parduodi produktą ar paslaugas.

 

Lankstumas ir dėmesys klientų poreikiams, orientacija į kokybę, jaunatviška energija, profesinė kompetencija – tai mūsų kuriamos vertės Jums pagrindas.

Mūsų vizija – būti nuolat tobulėjančia ir klientų pasitikėjimą auginančia komanda.

Mūsų misija – siūlyti klientams optimaliausio kainos ir kokybės santykio įrangą bei pažangiausius sprendimus.

Mūsų tikslas –  aukščiausia paslaugų kokybė ir klientų poreikių patenkinimas.

 

MB „Inhesta” siūlomų prekių grupės:

Didžiąją dalį prekių importuojame tiesiai iš gamintojų arba jų oficialių atstovų Lietuvoje ir užsienyje, todėl garantuojame tikslesnius pristatymo terminus ir kiek galima palankiausias prekių ir įrangos kainas. Glaudžiai bendraujant su įrangos gamintojais leidžia mums teikti garantinį  ir pogarantinį aptarnavimą.